Team cursusjaar 2018 – 2019

Directeur
G.M. Gerritsen, directie@timotheus-lelystad.nl

Leerkrachten
Groep 0-1a
A.Woord, a.woord@timotheus-lelystad.nl

Groep 1a-2
G. Korf-Visser, g.korf@timotheus-lelystad.nl
L. Gorter-Bos, l.gorter@timotheus-lelystad.nl

Groep 3-4a
N.W.E. Donkersteeg-Zijderveld, nwedonkersteeg@timotheus-lelystad.nl
G.A. Boot-Lobbezoo, a.boot@timotheus-lelystad.nl

Groep 4b-5
A. Hoeve, a.hoeve@timotheus-lelystad.nl

Groep 6-7a
A.M. van den Boogaard, a.vangent@timotheus-lelystad.nl
J.E. Flikweert, j.flikweert@timotheus-lelystad.nl

Groep 7b-8
G.A. Boot, g.boot@timotheus-lelystad.nl
G.M. Gerritsen, directie@timotheus-lelystad.nl

Interne Begeleider
J.E. Flikweert, j.flikweert@timotheus-lelystad.nl

Interne Remedial Teacher en Coördinator Gedrag en Houding
A.M. van Gent, a.vangent@timotheus-lelystad.nl

Muziek- en cultuurcoördinator
N.W.E. Donkersteeg-Zijderveld, nwedonkersteeg@timotheus-lelystad.nl

Spellingscoördinator
A. Hoeve, a.hoeve@timotheus-lelystad.nl

Coördinator Engels
A.M. van den Boogaard – Van Gent, a.vangent@timotheus-lelystad.nl

Onderwijzend ondersteunend personeel
Conciërge en administratief medewerker
Mw. E. G. Faasse-v.d. Ruitenbeek, e.faasse@timotheus-lelystad.nl

Interieurverzorgsters
Mw. A de Jong-Visscher
Mw. M. van Os-Schout
Mw. S Swytink