Team – Reformatorische School Timothëus Lelystad

Team cursusjaar 2017 – 2018

Directeur
G.M. Gerritsen, directie@timotheus-lelystad.nl

Leerkrachten
Groep 0 – 1
Mw. L. Gorter-Bos, e-mail: l.gorter@timotheus-lelystad.nl
Mw. H. van Hartingsveldt, e-mail: h.vanhartingsveldt@timotheus-lelystad.nl

Groep 2
Mw. Gr. Korf-Visser, e-mail: g.korf@timotheus-lelystad.nl
Mw. W.M. Langebeeke-Speksnijder, e-mail: m.langebeeke@timotheus-lelystad.nl

Groep 3
Mw. N.W.E. Donkersteeg-Zijderveld, e-mail: nwedonkersteeg@timotheus-lelystad.nl
Mw. G.A. Boot-Lobbezoo, e-mail: a.boot@timotheus-lelystad.nl

Groep 4-5
A. Hoeve, e-mail: a.hoeve@timotheus-lelystad.nl

Groep 6
Mw. W. Feddema-Schaafsma, e-mail: w.feddema@timotheus-lelystad.nl
Mw. A.M. van Gent, e-mail: a.vangent@timotheus-lelystad.nl

Groep 7-8
Mw. G.A. Boot, e-mail: g.boot@timotheus-lelystad.nl
G.M. Gerritsen, e-mail: directie@timotheus-lelystad.nl

Interne Begeleider en coördinator onderbouw
Mw. L. Gorter-Bos, e-mail: l.gorter@timotheus-lelystad.nl

Interne Remedial Teacher en coördinator Gedrag en Houding
Mw. A.M. van Gent, e-mail: a.vangent@timotheus-lelystad.nl

Interne Cultuur coördinator
Mw. N.W.E. Donkersteeg-Zijderveld, e-mail: nwedonkersteeg@timotheus-lelystad.nl

Spellingscoördinator
A. Hoeve, e-mail: a.hoeve@timotheus-lelystad.nl

Coördinator Engels
Mw. W. Feddema-Schaafsma, e-mail: w.feddema@timotheus-lelystad.nl

Onderwijzend ondersteunend personeel
Conciërge en administratief medewerker
Mw. E. G. Faasse-v.d. Ruitenbeek, e.faasse@timotheus-lelystad.nl

Interieurverzorgsters
Mw. A de Jong-Visscher
Mw. M. van Os-Schout
Mw. S Swytink